Molarize Nedir ve Kimdir?

Kelime karşılığı olarak mola bir gezide yada işte  dinlenmek için verilen uzunca  ara demektir.Yoğun iş ve çalışma temposu arasında en doğru ve en güzel bir yerde mola vermek için en doğru adres de Rize’dir. Biz bundan yola çıkarak, karadeniz’in dünyada benzeri olmayan coğrafyasını gezmek görmek ve araştırmak isteyen bütün katılımcılarımıza gidilebilecek en uç noktasına kadar götürmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu yolda yürürken bizler için en önemli değer sizler siniz. Sizlerin konforu rahatlığı mutluluğu ve huzurunu memnuniyetini sağlamak bizlerin asli görevi olduğu bilincini hiç bir zaman unutmadan artarak bu sorumluluğu taşımaktayız. Yoğun yorucu ve stresli çalışma ortamından uzaklaşıp dolu dolu bir tatil hayallerinizi bizler gerçekleştiriyoruz.Sizlerin yapacağı tek şey sırt çantanızı hazırlayıp bize ulaşmanız. Gerisi tamamen bize ait olup dönüşünüzde anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir tatili geride bırakmış olacaksınız.

Peki Neden Molarize?

Bilgi birikim donanım ve bütün teknik yeterlilik belgelerine sahiptir.Genç dinamik uzman kadro ve konforlu araç filosuyla sektörde lider bir kuruluştur. Doğa ve macera sporları ,kültür turları ,kamp ve yürüyüş etkinlikleri,profesyonel fotoğraf kamplarına yönelik alt yapısı  ve uzaman kadrosuna sahiptir. Coğrafyada büyümüş kendini yetiştirmiş rehberler bu konuda kendini geliştirmiş uzman kadroyla zirvede bulunmaktadır. Dağcılık,kamp,foto safari,yürüyüş,bunun yanında doğal sporlarda da rafting,kano,tırmanış,zipline gibi  kendini ispatlamış kadroyla tatilinize heyecan katacak bir oluşumdur.

Tatil için doğru tercih MOLARİZE

Bizimle geçireceğiniz her dakika bizim için çok değerlidir. Tatiliniz bitmeden gelecek tatilin planlarını yapmaya başladığınızda anlatılmaz derecede mutluluk ve gururunu yaşayacağız. Sizlerle beraber sizler için sektörü yakından takip ederek ihtiyaç ve taleplere çözümler üreterek sizlerin memnuniyetini sağlamak olacaktır.İşte bu yüzden kaliteli mutlu ve eğlenceli bir tatilin adresidir ….