Hakkımızda

Hakkımızda

Molarize Turizm Seyahat Acentesi; her ne kadar kurumsal olarak oldukca genç bir yapı gibi görünse de, kurucularının, bölgelerindeki iş ve çalışma hayatları itibrayıla geçmişi uzun yıllara dayanan bir deneyim ve tecrübeden beslenir. Karadeniz Bölgesinin doğal ve kültürel dokusuna hakimiyet  açısından bölge insanı olma özelliğini en iyi şekilde kullanarak, bölge turizminin  gelişmesinde, güven ve güvenlik odaklı bir çalışma disipliniyle Acentecilik hizmetlerinde de yükselen bir değerdir.

Molarize Turizm Seyahat Acentesi, klasik Tur anlayışınız değiştirecek yeni keşiflere öncülük ederek her zaman daha iyi bir tatil standartı oluşturmak amacıyla çalışır. Bu kapsamda, müşteri profilinden başlayarak tüm iş planlarımızı, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve lojistik destek ünitelerimizle birlikte sınıfının en iyisi olma hedefi üzerine kurguladık. Bizi başarıya götürecek yolun temel taşlarını yerleştirirken, her zaman müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı çalışmalar yapma gerekliliğini çok iyi biliyoruz; o yüzden Turizm sektörünün saygın markalarıyla işbirlikleri kurarak bölge turizmi ve ülke ekonomisi için artı değer üretiyoruz.

Molarize Turizm Seyahat Acentesinin yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de oluşturmak amaçlıdır. Molarize Turizm Seyaha Acentesi her zaman, iş hayatı ile birlikte, sosyal sorumluluk çalışmaları da yürütürek insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Hayata geçirdiğimiz tüm tur organizsayonlarımız ve diğer hizmetlerimizle birlikte sadece kaznaç peşinde olmayı değil sosyal sorumluluk duygusuyla ürettiğimiz yaratıcı projelerimizle her zaman sorumluluklarımızın bilincinde,  herzaman öncü ve örnek olma çabasıyla hareket ederken, sürekli yatırımlarımızla da hem ülke hem de bölgemiz ekonomisine istihdama ve katkı sağlıyoruz..

Şimdilik bölgemizde değişimin öncüleri arasında yer alan Molarize Seyahat Acentesi, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ayrıca modern toplumun tatil standartlarını belirleyen, keşfederek ilerleyen bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığımız iş birliği ve yatırım fırsatlarını da incelemeye devam etmekteyiz.

Hakkımızda
Farklı Nokta
Tesisde
Rezervasyon
'den fazla
Mutlu Müşteri

Biz Kimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz? bize ulaşın